מה המינון המומלץ לשימוש בקנאביס?

 לא פחות, לא יותר. בדיוק מה שאתם צריכים👌

אחד הדברים החשובים בטיפול בקנאביס הוא המינון. מינון נמוך מדי לא יספיק, ומינון גבוה מדי יכול להוביל לתופעות לוואי לא רצויות.

עם זאת, מוצרי הקנאביס הרפואי מכילים ריכוזים משתנים של THC ו-CBD, מה שמשאיר את קביעת המינון בידיים שלכם. ואם לא די בכך, גם הסיבולת, הכימיה של הגוף, מצב הקיבה, העירנות ומצב הרוח שלנו משפיעים על איכות הטיפול והמינון הנדרש.

אז איך מוצאים בכל פעם מחדש את הכמות המומלצת? לא פחות ולא יותר? התשובה אולי פשוטה ממה שחשבתם – צעדים קטנים. 

אם אתם מאדים/מעשנים – נסו שלא להגדיר מראש את הכמות. במקום זאת התקדמו במרווחים של 3-4 שאיפות. עצרו לכמה דקות כדי לתת להשפעה למלא אתכם והחליטו האם המינון הספיק לכם. האם הכאבים פסקו או נחלשו? אם כן – הניחו את הקנאביס הרפואי בצד ובדקו כמה זמן אתם נהנים מההשפעה המקלה. 

אם ההקלה תמה מהר מדי – קחו כמה שאיפות נוספות וזכרו את הכמות להבא. מרגישים בתופעות לוואי לא רצויות? קחו צעד אחורה. ייתכן וכדאי לכם להפחית במינון או לנסות זן קנאביס אחרי התייעצות עם רוקח מומחה. 

אם אתם צורכים קנאביס בשמן, התמונה מעט שונה. התחילו בטיפת שמן אחת. תנו לה להיספג מתחת ללשון והמתינו כ-40 דקות (למקרה שבלעתם חלק מהרכיבים הפסיכואקטיביים והם עברו דרך הכבד). 

אם ההשפעה לא ניכרת או לא מסייעת לכם, קחו טיפה נוספת והמתינו עוד 40 דקות. חזרו על כך שוב עד שתמצאו את המינון המדויק עבורכם. 

אם יש לכם עוד שאלות, שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם לייעוץ והכוונה בכל העת. פשוט תשלחו לנו הודעה פרטית ונשמח לעזור לכם.

Scroll to Top

כדי לגלוש באתר Greenmed
אתם חייבים להיות בני 18 ומעלה.

בכניסה לאתר זה, את/ה מסכימ/ה
לתנאים והגבלות ומדיניות פרטיות.