איך לבחור מה סוג הקנאביס הרפואי המתאים לי ביותר?

מתקשים למצוא את הזן שמתאים לכם? בוא ננסה לעשות צעד בכיוון הנכון.

לא משנה כמה המגוון יהיה גדול או אילו המלצות תקבלו, אנחנו יודעים שלמצוא זן קנאביס שמתאים לצרכים שלכם לא תמיד קל. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לאתר את המועדף הבא שלכם:

1. הבינו מה הצורך שלכם וממה אתם רוצים להימנע

קנאביס הוא תרופה מורכבת. מצד אחד קל מאוד להגדיר את הצורך הטיפולי שלכם ויש לא מעט זנים שיכולים לענות הצורך הזה. אבל זן שמומלץ לשיכוך כאבים יכול למשל לעורר חרדה לא רצויה. זכרו שלא מספיק לדעת מה אתם רוצים וצריכים, צריך גם לדעת ממה אתם רוצים להימנע.

2. מוצרי THC או CBD? או אולי דווקא שניהם?

אם אתם בדרך לחדש את הרישיון, אולי זה הזמן לעצור ולחשוב האם סוג הקנאביס שלכם מתאים לצורך שלכם. תופתעו לגלות ששינוי יכול להיות דבר טוב, לא כל המרשם חייב להיות לזנים עתירי THC. כך למשל ניתן לשלב זנים מאוזנים לצד זני ה-THC שאתם לא מוכנים לוותר עליהם. ל-CBD יש יתרונות מדהימים והשילוב שלו עם THC נותן טיפול יותר שלם.

3. מצאו את הטעם שלכם

שווה להתעמק בטעם ובארומה שמלווים את הזנים שעושים לכם טוב. הם בדרך כלל אינדיקציה למכלול הטרפנים שמרכיבים אותם. אם סוויט גנדי עזר לכם חפשו זנים עם ארומה וטעם דומים. סביר מאוד שגם בהם יהיה ריכוז גבוה של לימונן, קריופילן ולינלול והשפעה דומה.

או שפשוט תישארו עם סוויט גנדי. (אנחנו קצת משוחדים בעניין הזה 😉)

4. ניסוי וטעיה

המלצות מחברים זה נחמד. אבל תהיו מוכנים לנסות בעצמכם זנים שונים עד שתגיעו לאחד שלכם וכן, יכול להיות שגם הוא לא יספיק. פשוט כי לא תמיד יהיה ״זן אחד״ שיענה על כל הצרכים שלכם. לעיתים מדובר בתפריט של מספר זנים. פשוט זכרו את סעיף 3 ותנו לטעם האישי שלכם להוביל אתכם בחיפוש.

וזהו פחות או יותר.  אם אתם רוצים לדעת עוד, שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם לייעוץ והכוונה בעל העת. פשוט תשלחו לנו הודעה פרטית ונשמח לעזור לכם.

Scroll to Top

כדי לגלוש באתר Greenmed
אתם חייבים להיות בני 18 ומעלה.

בכניסה לאתר זה, את/ה מסכימ/ה
לתנאים והגבלות ומדיניות פרטיות.