למה בחווה שלנו לובשים חלוקים בצבעים שונים?

אם עקבתם אחרי התמונות שלנו בדיגיטל מהחווה, אולי הבחנתם שהעובדים שלנו לובשים חלוק עבודה בכל זמן שהם בסביבת בצמחים שלנו. 

למעשה בכל חוות קנאביס חלוקים הם פריט לבוש חובה. הם מונעים ממזיקים ומזהמים לעבור מהבגדים לצמחים. מה מיוחד בחלוקים שלנו? מעבר לזה שהם רב פעמיים וידידותיים לסביבה – הם מלמדים על תפקידו של העובד בחווה:

חלוק ירוק🟢: עובדי המשתלה שמטפלים בייחורים לובשים חלוק ירוק. הצבע הירוק מסמל את הגוונים הבהירים של הצמחים הצעירים שרק מתחילים את דרכם אליכם. 

חלוק כחול או סגול🔵+🟣: עובדי חממות ההפרחה לובשים חלוקים כחולים וסגולים. צבעים אלו מסמלים את גווני הקנאביס בתקופת הפריחה. הצבעים הכהים שימושיים מאוד בחממות ההפרחה שדורשות הרבה פעולות ניקוי ועבודה פיזית מאומצת שיכולה להכתים בגדים בהירים.

חלוק כתום🟠: מחלקת גידול האינדור רגישה מאוד לזיהומים חיצוניים, במיוחד כאלו שיכולים להגיע מהביגוד. לכן העובדים לובשים חלוקים בצבע כתום. הצבע הכתום בולט במיוחד ומסייע לוודא שכל מי שנמצא במתחם האינדור אכן שייך אליו. והוא גם נראה מעולה מתחת לנורות הגידול שלנו 😎

חלוק לבן ⚪: אין אזור סטרילי יותר במתקן שלנו ממחלקת פוסט-הרווסט. אנו שומרים על הניקיון והטוהר של המקום ממזיקים ומזהמים בתנאי מעבדה מחמירים. העובדים לובשים חלוקים לבנים שיחשפו במהירות כל איום: חרק, פסולת צמחית ואפילו אבק(!) 

אז אם אתם רואים עובד במתקן עם החלוק הלא נכון, תמסרו לו שאמרנו שיחליף, טוב?

Scroll to Top

כדי לגלוש באתר Greenmed
אתם חייבים להיות בני 18 ומעלה.

בכניסה לאתר זה, את/ה מסכימ/ה
לתנאים והגבלות ומדיניות פרטיות.