האם שמן קנאביס רפואי יעיל?

מה משותף לשני הזנים המוכרים והאהובים שלנו-

שמן הקנאביס הרפואי של GREENMED אשר מופק מתפרחות שלמות של זני אינדיקה- 

‏Sweet Ghandi / Sharp Einstein עשירים ב THC ומיועדים למתן תת לשוני, מכילים 10 גרם של מיצוי מכלול החומרים הפעילים מתפרחות קנאביס רפואי איכותי ומהילתו בשמן MCT שמקורו מקוקוס.

שימוש בשמנים להקלה ולריפוי מאפשר למטופלים שנמנעים מעישון ואידוי לקבל את מלוא היתרונות של התפרחת. הספיגה של החומרים הפעילים אל תוך מחזור הדם יעילה, ולמשך זמן השפעה ארוך.

שמני סוויט גנדי ושארפ איינשטיין נחשבים ליעילים במיוחד עבור המטופלים הסובלים מכאבים כרוניים, מצבי דיכאון, פוסט טראומה, חרדות, נדודי שינה, אובדן תיאבון ועוד.

מחקר שנערך בברזיל וחקר את השפעתו של שמן קנאביס עשיר ב THC על נשים הסובלות מפיברומיאלגיה, הראה תוצאות מדהימות. פיברומיאלגיה היא מחלת כאבים כרונית כלל גופנית, הפוגעת בשינה, גורמת לתשישות ולמצוקה רגשית. הנשים טופלו במשך שמונה שבועות בשמן קנאביס עשיר ב- THC.  החוקרים דיווחו כי ההשפעה על איכות החיים בקרב המשתתפות בקבוצה שקיבלה קנאביס היתה ניכרת: נרשמו דיווחים על תחושה כללית טובה יותר, עלייה ברמת האנרגיה בפעילות בחיי היומיום, והתקפי הכאב הצטמצמו. לא נצפו תופעות לוואי.

מקור מחקר: 

‏Ingestion of a THC-Rich Cannabis Oil in People with Fibromyalgia: A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Clinical Trial

Scroll to Top

כדי לגלוש באתר Greenmed
אתם חייבים להיות בני 18 ומעלה.

בכניסה לאתר זה, את/ה מסכימ/ה
לתנאים והגבלות ומדיניות פרטיות.