אז מה הוא בעצם קראפט קנאביס?

בשנים האחרונות הפך סמל האיכות קראפט (Craft Cannabis) לתו התקן הבינלאומי לקנאביס באיכות סופר פרימיום.

ומהרגע הראשון שהקמנו את גרינמד היה ברור לנו ששם אנחנו רוצים להיות. הקריטריונים לקנאביס באיכות קראפט מאוד ברורים. הם דורשים מאיתנו נאמנות למלאכה ידנית, גידולי בוטיק בהדברה אורגנית, ייבוש ממושך בתלייה של צמחים שלמים, זמני יישון אידיאליים בהתאמה לכל זן, טרימינג ללא פשרות ואפס הקרנות גמא. 

עניין לא פשוט בכלל, אבל בהחלט שווה את המאמץ. 

בגרינמד אנחנו משתמשים בהדברה ביולוגית ובהדברה אורגנית בלבד. הן  דורשות יותר מאמץ אבל הן ידידותיות יותר לצמחים, לסביבה ובהחלט בחירה מועדפת לבריאות המטופלים. 

מכונות גיזום עובדות מהר, אך הן פוגעות בתפרחות. במקום זאת אנחנו עושים טרימינג ידני בסגנון ייחודי שלא משאיר מקום לעלה, גזם או כל פגע אחר. 

לטרימינג ידני יש יתרון נוסף – ניתן לבצע אותו אחרי שלב הייבוש. כך מתאפשר לנו לייבש צמחים שלמים בתליה. ייבוש של צמחים שלמים אמנם מאט את תהליך הייבוש אך הוא משביח את התפרחות ומעצים את הטעם והארומה הסופיים. 

אם כבר מדברים על ארומה וטעם, את אורך תהליך היישון אנחנו לא קובעים לפי המינימום ההכרחי. כל זן זקוק לזמן יישון שונה וזה מה שהוא יקבל. ממש כמו יין או וויסקי טוב לכל זן יש חלון יישון שמוציא ממנו את המקסימום. ואם באצווה מסוימת צריך חלון זמן ארוך יותר – זה מה שייקרה. 

לגבי קרינת גמא, כבר אמרנו בעבר – לא ייקרה, פשוט אין מצב וכל מילה אחרת מיותרת. תמיד נבחר בשיטות הטיהור ידידותיות ביותר לצרכן ולתפרחת כפי שהחוק מאפשר ( קרינת בטא) .

באמנות הקראפט אתה שואף להביא כל פעם מחדש את התפרחת הכי טובה שאפשר. לא מעניין אותנו להפיק אצוות ענק, אנחנו לא מחפשים את הזן הכי מהיר או שיטת הטיפול הכי משתלמת – אנחנו פשוט רוצים את הטוב ביותר עבורכם. 

אז אחרי הדרך הארוכה שעברנו, היום אתם כבר יכולים לקרוא לנו גרינמד – GREENMED – יצרנית הקראפט המובילה בישראל.

Scroll to Top

כדי לגלוש באתר Greenmed
אתם חייבים להיות בני 18 ומעלה.

בכניסה לאתר זה, את/ה מסכימ/ה
לתנאים והגבלות ומדיניות פרטיות.