שקופית קודמת
שקופית הבאה

היי, אנחנו גרינמד.

Made by Greenmed

הכל התחיל בחיבור בין המייסדים אשר המשותף בניהם היה סיפור ההשפעות החיוביות של צמח הקנאביס על מחלות קרוביהם. סיפור הריפוי עורר את החשיבות בהקמת החברה אשר תעסוק בגידול, ייצור ושיווק מוצרי קנאביס רפואי באיכות קראפט וזאת במטרה להביא לשוק הקנאביס הרפואי בישראל סטנדרט חדש של איכות.  

מתקן גידול הקנאביס שלנו הוקם בשנת 2018 בשטח של 5,000 מ״ר בחוף הכרמל שטוף השמש – מאזורי החקלאות המובילים בישראל. על גבי הקרקע הקמנו מתקן גידול חדשני ובו משתלה וחממות מתקדמות עם בקרת אקלים בנוסף למתחם Indoor (גידול פנים) מקצועי, חדרי ייבוש ויישון ממוזגים ואזורי עבודה סטריליים. כיום אנו מטפחים עשרות זנים בלעדיים שפותחו והותאמו לצרכים של שוק הקנאביס הרפואי בישראל. כל אחד מצמחי הקנאביס שאנחנו מגדלים מפוקח ע"י המגדל הראשי והצוות המקצועי שלנו כדי להבטיח תוצאות עקביות של איכות בכל קציר.

CRAFT CANNABIS

זני הקנאביס של גרינמד נושאים את תו האיכות קראפט קנאביס: סטנדרט איכות בינלאומי בלתי מתפשר שלפיו יש להעדיף איכות על פני כמות.  תשומת ליבנו נתונה לכל פרט קטן החל משלב השתילה ועד לסיום התהליך בו מוצרי הקנאביס שלנו נארזים ומגיעים למטופלים שלנו. שיטות הגידול שלנו מבוססות על טכניקות אורגניות, וכל התפרחות מעובדות ביד אדם בלבד, ללא שום התערבות מכנית.

בריאות המטופלים בקנאביס רפואי נמצאת אצלנו בעדיפות ראשונה. לכן אנו עושים הרבה מעבר לנדרש כדי לשמור על התפרחות סטריליות מבפנים ומבחוץ. קנאביס הגדל מתקן הגידול שלנו עובר הדברה ביולוגית ואורגנית בלבד, ללא התערבות של חומרים כימיים. בנוסף, אנו דואגים לניקיון וסדר עילאי בכל המתחמים במתקן בהתאם לתקן IMC-GMP המחמיר.

בשלב ה Post-Harvest (לאחר קציר) מוטלת עלינו המשימה לשמר ולהבליט את המעלות שכל זן קנאביס אוצר בתוכו. בתהליך עדין של גיזום, ייבוש ויישון של התפרחות הטריות בליטוש הסופי לפני שהן נשלחות לאריזה.

נבחרת המומחים של Greenmed

לא היינו מצליחים לעשות את מה שאנחנו עושים ללא צוות המומחים שלנו. שורה של אנשי מקצוע מובילים בתחומם עם ניסיון מצטבר של מעל 20 שנה בטיפוח קנאביס. בעוד כל מומחה תורם מניסיונו כדי להפוך את גרינמד לחברת קנאביס רפואי מובילה בישראל, אנחנו מאמינים שדווקא העבודה המשותפת ואווירה המשפחתית הם המפתח לשמירת רף התוצרת שלנו גבוה.

Scroll to Top

כדי לגלוש באתר Greenmed
אתם חייבים להיות בני 18 ומעלה.

בכניסה לאתר זה, את/ה מסכימ/ה
לתנאים והגבלות ומדיניות פרטיות.