אודות

גרינמד בע״מ הינה חברת קנביס רפואי ישראלית בבעלות פרטית.

הקנביס ומוצרי הקנביס האיכותיים שלנו גדלים במתקן משוכלל בעל בקרת אקלים בגודל 5,000 מ״ר, הנמצא בבעלות פרטית ומתופעל על ידינו.

החל מגנטיקת הזרעים ודרך הטיפוח, הגידול, הייצור וההפצה גדולי הממדים שלנו, חברת גרינמד, כמו גם הספקים והשותפים שלנו, הינם בעלי כל ההסמכות הדרושות ועומדים בכל התקנים.

הצוות שלנו כולל מדענים בעלי ניסיון רב ומומחים בתחום החקלאות, שלהם ניסיון מצטבר של מעל 20 שנה בגידול קנביס, בביוטכנולוגיה ובפתולוגיית צמחים וקרקע

צוות המומחים הרב-תחומי שלנו חבר יחד כדי להבטיח:

  • תוצאות עקביות ואיכותיות בכל קצירה
  • מיצוי אופטימלי של החומר הגולמי
  • זנים חדשים, ייחודיים, יעילים ועוצמתיים
  • פרקטיקות חדשניות, גנטיקה ומוצרים מתקדמים על מנת לענות על הצרכים המשתנים של המטופלים

 

גרינמד מטפחת מעל 30 זנים ביתיים ייחודיים ואיכותיים בעלי רמות שונות של THC ו – CBD. כל הזנים הייחודיים מטופחים וגדלים במתקננו תחת המעקב והפיקוח הצמוד של המדענים שלנו, של המגדל הראשי ושל הצוות המקצועי.

בימים אלה אנו מפתחים זני קנביס ביתיים ייחודיים ומוצרי קנביס נוספים כדי לענות על דרישות השוק הגדלות במהירות וההתוויות הרפואיות השונות

213wqe

מחוייבות לאיכות

המחויבות שלנו

גרינמד מתחייבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות, כמו גם למחקרים מדעיים חדשניים שיאפשרו למטופלים של קנביס רפואי בכל העולם ליהנות ממוצרי הקנביס הרפואי היעילים והבטוחים ביותר.

תהליך העבודה שלנו

גרינמד עומדת בכל התקנים הקפדניים, אך אנו לעולם לא מפסיקים להשקיע במחקר המדעי, בטכנולוגיה, בתשתיות ובפיתוח של מוצרי קנביס חדשים ואיכותיים.

החזון שלנו

בהתאם לחשיבה המתקדמת הנמצאת בבסיס החברה שלנו, הצבנו לנו למטרה להרחיב את התפוצה של הקנביס הרפואי היוקרתי של גרינמד לכל העולם.

אנו שואפים תמידית להשיג הבנה עמוקה יותר של צרכי המטופלים, ולהשיג תוצאות יוצאות מן הכלל על מנת להמשיך לענות על צרכים אלה.

אנו בגרינמד מממשים את החזון שלנו באמצעות מחקר פורץ דרך, פרקטיקות מבוססות ידע, שרשרת אספקה הדוקה ויעילה, מערכות שילוח והפצה חזקות – ברמה המקומית והבין-לאומית – ובאמצעות שיתופי פעולה עסקיים חכמים.